PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, 2012 yılında faaliyetlerine başlamış olup, bir eczacı ve hekim ortak girişimidir.

Kuruluşumuz; sağlık alanında ihtiyaç duyulan kalite, güven ve yenilik prensiplerini ilke olarak benimsemiştir.

İnsanımıza en sağlıklı ürünlerin sunulması için AR-GE çalışmalarına sürekli devam etmekte, nitelikli hammadde kullanımı ile sağlıklı yaşama ve tedaviye destek olmaktayız.

“MSL” markamız ile gıda takviyeleri-vitamin/multivitamin destekleri,

“Derinex” markamız ile kişisel bakım ürünleri üretmekteyiz.

Doğal üretimin değerinin farkındalığıyla, bilimsel çalışmaların desteklediği, günün ihtiyaç, yaklaşım ve yönelimlerini dikkate alarak sizlere nitelikli ürünler sunmaya devam ediyoruz.Sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındaydık yola çıkarken


Bir eczacı girişimi olan PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. ülkemizin ilaç ve sağlık ürünlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kuruldu.

Sağlık kalite ve güven ilkesini düstur edinen firmamız, ilk olarak uzmanlar eliyle hazırlanmış "derinex" kişisel bakım ürünleriyle sahnedeki yerini aldı.

Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ve cilde zararlı maddelerden arındırılmış, saç, cilt ve bebek bakımında etkin çözümler sunan "derinex" ürünlerine eczacı ve son kullanıcıların yoğun ilgisi bize “İçeriğinde Fayda Var!” sloganının karşılık bulduğunu göstermiş ve dünya markalarıyla yarışacak dinamizmimizi bir kat daha artırmış oldu.

Kişisel bakımın insan sağlığı için taşıdığı önemin farkındayız. İlaç, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinde uzman danışmanlığına inanıyoruz. İşte bu nedenle ürünlerimizi sadece eczanelerde satışa sunuyoruz.

Ar-ge ve inovasyona dayalı ürünler geliştirmeyi kendisine misyon olarak belirleyen firmamız, "derinex" kişisel bakım ürünlerinden sonra ikinci ürün gurubumuz olan “MSL Gıda Takviyeleri”ni kullanıma sunmanın gururunu yaşıyor.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, “derinex" ve MSL” markalarıyla kanıta dayalı üretim yapan ve ülkemize değer kazandıran öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri,
“sağlıkta inovasyon”
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek Hattımız
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?