PRP İlaç Sağlık Ürünleri A.Ş.

Ülkemizde ilaç ve sağlık ürünlerinin gelişimine katkı yapmak üzere kurulan PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. bir eczacı girişimidir.

Firmamız ilk olarak, özenle hazırlanmış “derinex” kişisel bakım ürünleriyle faaliyete başlamıştır.

Sağlık, kalite ve güven ilkesiyle hareket eden firmamız, güvenle kullanabileceğiniz ürünler, saç, cilt ve bebek bakımında etkin çözümler sunmaktadır. Derinex ürünlerinin dermatolojik testleri yapılmış ve ürünlerimiz cilde zararı olabilecek maddelerden arındırılmıştır.

Kişisel bakımın insan sağlığı açısından taşıdığı önemin farkındayız. Ar-ge ve inovasyona dayalı ürünler geliştirmeyi kendisine misyon olarak belirleyen firmamız, uzman ellerde özenle hazırlanan ürünlerimizi tüketicinin kullanımına sunmaktadır.

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ışığında kalite ve etkinlikte dünya markalarıyla yarışacak dinamizme sahibiz.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde uzman danışmanlığının öneminin farkındadır. Bu nedenle ürünlerimiz eczanelerden satılmaktadır.

Derinex kişisel bakım ürünlerinden sonra ikinci ürün gurubumuz “MSL” gıda takviyelerini kullanıma sunmanın gururunu yaşıyoruz.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, “derinex” ve “MSL” ürünleriyle kanıta dayalı üretim yapan ve ülkemize değer kazandıran öncü firmalardan biri olmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Derinex
Sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındaydık yola çıkarken


Bir eczacı girişimi olan PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. ülkemizin ilaç ve sağlık ürünlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kuruldu.

Sağlık kalite ve güven ilkesini düstur edinen firmamız, ilk olarak uzmanlar eliyle hazırlanmış "derinex" kişisel bakım ürünleriyle sahnedeki yerini aldı.

Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ve cilde zararlı maddelerden arındırılmış, saç, cilt ve bebek bakımında etkin çözümler sunan "derinex" ürünlerine eczacı ve son kullanıcıların yoğun ilgisi bize “İçeriğinde Fayda Var!” sloganının karşılık bulduğunu göstermiş ve dünya markalarıyla yarışacak dinamizmimizi bir kat daha artırmış oldu.

Kişisel bakımın insan sağlığı için taşıdığı önemin farkındayız. İlaç, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinde uzman danışmanlığına inanıyoruz. İşte bu nedenle ürünlerimizi sadece eczanelerde satışa sunuyoruz.

Ar-ge ve inovasyona dayalı ürünler geliştirmeyi kendisine misyon olarak belirleyen firmamız, "derinex" kişisel bakım ürünlerinden sonra ikinci ürün gurubumuz olan “MSL Gıda Takviyeleri”ni kullanıma sunmanın gururunu yaşıyor.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, “derinex" ve MSL” markalarıyla kanıta dayalı üretim yapan ve ülkemize değer kazandıran öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri,
“sağlıkta inovasyon”
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek Hattımız
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?